×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Гірськолижний спуск курорту «Воєводино»

СПУСК У «ВОЄВОДИНО»

«Воєводино» – чудове місце для тих, хто захоче поєднати СПА-відпочинок з катанням на лижах. На території курорту розташовані учбова траса і дитячий підйомник. 

Досвідчені лижники зможуть оцінити трасу середньої складності. Довжина спуску – 900 м, перепад висот – 100 м. Спуск обладнаний сніговими пушками, але їх робота гарантована тільки за умов стійкого морозу. Також, заклад має в наявності бугельний підйомник. А у пункті прокату Ви зможете обрати будь-яке гірськолижне спорядження. 

Навчитися кататися на лижах у «Воєводино» легко не тільки завдяки наявності навчального підйомника та спеціальної гірки, а й завдяки урокам професійних лижних інструкторів. На території курорту працює лижна школа.

Загалом сезон тут триває з кінця грудня по березень.
Slider
shares