×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Гірськолижний комплекс «Великий»

Гірськолижний комплекс «Великий» знаходиться у мальовничосу куточку Карпатських гір де дуби сягають неба, дзрючать гірські потоки річок та напівають ніжну дзвінку пісню струмки. Окрім гірськолижних послуг, заклад ще пропонує послуги проживання та літнього відпочинку і навіть літню мовну школу для дітей.
Але основний видом відпочинку, на якому спеціалізується заклад – це гірськолижний! Лижні траси підтримуються в хорошому технічному стані, обслуговування трас здійснює висококваліфікований персонал. Працівники комплексу говорять українською, російською, англійською, чеською, угорською та польською мовами. Інструктори проводять навчання новачків, а також підвищують якість і майстерність катання лижників і сноубордистів всіх рівнів підготовки. Загальна протяжність трас понад 4,5 км на висоті від 432 до 850 м над рівнем моря. Контроль за безпекою катання на лижних трасах здійснює лижний патруль.
З вершини гори Яфункувата беруть свій початок чорна і червона траси. На північно-західному схилі пагорба Довгий Грунь прокладені синя і зелені траси.

Особливості трас:
ЧОРНА – прокладена на північно- східному схилі гори. Найскладніша, призначена для професійних лижників, експертів, спортсменів і впевнених у собі сноубордистів. Протяжність траси складає 1000 м.
ЧЕРВОНА – прокладена на північно- східному схилі гори. Призначена для любителів і тих, хто впевнено катається на лижах і борді. Протяжність траси складає 1200 м.
СИНЯ – прокладена на північно- західному схилі пагорба Довгий Грунь. Призначена для лижників – початківців. Протяжність траси складає 350 м.
ЗЕЛЕНА – призначена для «перших кроків», отримання основних навиків катання на лижах, а також для дітей. На трасі підготовлений пологий спуск з контр викочування. Протяжність траси складає 350 м.
ТРАСА ДЛЯ СНОУТЮБІНГА – призначена для катання на спеціальних надувних камерах (ТЮБИ). Траса прокладена на північно- західному схилі гори Яфункувата. Протяжність траси складає 250 м.
Головною ж складовою сучасного гірськолижного курорту безумовно є витяги.
Вищезазначені гірськолижні траси комплексу «Великий» обслуговуються двома підйомниками бугельного типу і одним витягом для сноутюби. Пропускна здатність, загалом, становить близько 1850 чол./год.

shares