×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Гірськолижна Свалявщина

Свалявщина – мальовничий край Закарпаття, який приваблює своєю красою не тільки туристів та відвідувачів з різних куточків України, а й з усього світу. Тут є все: гори і живописні долини, кристально чисті річки й озера, безліч мінеральних джерел, таємничі ліси і … гірськолижні витяги. Де ж можна сповна насолодитися чудовим відпочинком у цих краях?

Гірськолижна база «Ведмежа»

Гірськолижна база «Ведмежа» знаходиться на відстані 3 км від центру села Поляна. Любителі катання на лижах вподобають траси, довжиною 100 м, 300 м та 600 м. Траси укомплектовані системою штучного засніження, а також бугельним витягом. Пологий спуск сподобається і новачкам, і дітям. Біля підніжжя гори знаходиться ресторан, пункт прокату лиж, саней та іншого спортивного інвентарю. Також є пункт першої медичної допомоги та нічне освітлення траси.

Тим більше, на території закладу знаходиться тюбінговий парк. З малечею можна розважитися під час спусків із некрутого схилу на надувному гумовому крузі – сноутюбі. А також, Ви можете випити гарячого чаю та перекусити відразу на території.

Slider

Готель «Катерина»

Затишний готель, який розташований у селі Поляна, завжди радо зустрічає своїх відвідувачів. На території комплексу гостей чекає велика кількість додаткових послуг: чани, російська лазня, критий басейн з підігрівом, відкритий басейн (влітку), форелева риболовля, ресторан, альтанки з мангалами, квадроцикли, різноманітні масажі та фітобочка. А, найголовніше, це гірськолижний схил відразу біля готелю. Тут є можливість катання на лижах та сноуборді на схилах 100 м, 300 м та 600 м. Усе необхідне обладнання для відпочинку на гірськолижних спусках можна взяти напрокат. Важливі переваги гірськолижного схилу “Катерини” – постояльці не витрачають час на дорогу і можуть присвятити більше часу безпосередньо катанні на лижах; – за технічним станом підйомника ведеться суворий контроль; – немає черг і простою обладнання; – є лижна школа (чудові інструктори, які з легкістю поставлять на лижі чи сноуборд гостей будь-якого віку); – заклад гарантує Вашу безпеку.

Slider
shares