×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Гірськолижна Свалявщина

ГОТЕЛЬ «КАТЕРИНА»

Свалявський район є чудовим місцем, який зачаровує красою природи. Тут є гори і живописні долини, кристально чисті річки і озера, безліч мінеральних джерел, таємничі ліси і… гірськолижні витяги. Так, на території готелю «Катерина» є власний витяг, протяжності 800 метрів, тому відвідувачі можуть відпочивати тут з максимальним комфортом. Витяги працюють щодня з 9:00 до 17:00.
 
Важливі переваги закладу:
  • постояльці не витрачають час на дорогу і можуть присвятити більше часу безпосередньо катання на лижах;
  • за технічним станом підйомника ведеться суворий контроль;
  • немає черг і простою обладнання
  • з малечею можна розважитися під час спусків з некрутого схилу на надувному гумовому крузі (сноутюбі); 
  • заклад гарантує Вашу безпеку.
 
Все необхідне обладнання для відпочинку на гірськолижних спусках можна взяти напрокат в готелі «Катерина». Якщо ж Ви захочете прокататися на інших гірськолижних трасах області, співробітники готелю нададуть вичерпну інформацію про найближчі витяги і розкажуть, як до них дістатися.

САНАТОРІЙ «КВІТКА ПОЛОНИНИ»

Напевно, Ви не звикли асоціювати мінеральну столицю Закарпаття із зимовим відпочинком. Та ми готові Вас дивувати, адже на території Свалявського району діє ще один заклад із наявністю гірськолижних витягів, а саме санаторій «Квітка Полонини». Поряд з оздоровницею діють лижні витяги довжиною 400 та 900 метрів, саночна траса для дітей та льодовий каток. Тут же можна взяти напрокат все спорядження для активного зимового дозвілля. У планах на близьке майбутнє – будівництво крісельного витягу, а також встановлення снігової гармати, аби не залежати від примх мінливої закарпатської зими.
 
shares