×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Краса «Красії»

Село Вишка – місце, де має побувати кожен лижник. Чому? На це є кілька пояснень. По-перше, гірські схили Великоберезнящини ідеальні для лижного катання – хто був, той це підтвердить. По-друге, саме тут знаходиться гірськолижний курорт «Красія». Чим він може привабити? А ось тут причина далеко не одна. В першу чергу, тут є багато снігу. За «справжньої» зими, в цих краях сніг лежить з грудня по квітень. Якщо ж зима «сучасна» (тобто тепла), то покататися дають змогу встановлені системи штучного засніження трас.
Сприяє привабливості «Красії» і відсутність натовпу – зрештою, велика віддаленість від інших регіонів України дається взнаки. Тому хто не любить великі черги у підйомників, той оцінить красу «Красії». А ще, порівняно з іншими курортами, там відносно дешево. За розумні гроші тут можна отримати хороший сервіс.

За відносно невеликі кошти можна отримати і хороший вибір трас. Загалом, перепад висоти складає 600 м. Курорт знаходиться в межах гірського масиву Східні Бескиди: гори у цій місцині мають округлу форму та переважно пологі схили. Тому кататись тут можуть як досвідчені лижники, сноубордисти так і початківці. Саме на Красії постійно проходять престижні змагання. З іншого боку, перевага курорту в тому, що навчатися катанню тут можуть і діти. Цьому сприяють відповідне дитяче спорядження, кваліфіковані інструктори, дитячий підйомник та прості траси. Окрім того, з малечею можна розважитися під час спусків з некрутого схилу на надувному гумовому крузі – сноутюбі (на початок спуску «таблетку» підіймають спеціальним витягом). Сноутюбінг менш травматичний, ніж катання на санчатах. Він, між іншим, дозволений для дітей від 3-х років у супроводі батьків.

А ще на «Красії» можливий офпіст – це так зване катання поза трасою. Також тут є місця, облаштовані для бек-кантрі – це піше сходження на вершини, не обладнане механізованими засобами підйому (канатними дорогами та ін.) з подальшим спуском на лижах або сноубордах по непідготовлених схилах. Це доволі небезпечно, але цікаво.
А ще можна просто погуляти: помилуватися дивовижною красою засніжених вершин, іскристим на сонці снігом. Піші прогулянки, поїздки на запряжених кіньми санях, зимова фотосесія принесе задоволення будь-якій родині.

Slider
shares