×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

«Зимовий Драгобрат»

На Рахівщині можна не просто покататися на лижах. А можна зробити це з…висоти пташиного польоту. Справа в тому, що популярний гірськолижний курорт «Драгобрат» є найвищим в Україні. Він розкинувся у підніжжя гір Стіг і Близниця, в мальовничій місцевості, на висоті 1300 – 1700 метрів над рівнем моря. Курорт знаходиться на відстані 18 кілометрів від селища Ясіня.
«Драгобрат» – це ідеальне місце для катання як екстремалів, так і новачків. Тут є все для втілення мрії гірськолижника: чудові краєвиди на гори (Чорногору та Горгани), відмінна погода і найголовніше природній сніг. Він тут тримається з початку листопада і аж до кінця травня. Тому не дивуйтеся, коли побачите у спекотну пору лижників, які катаються на «Драгобраті» в самому купальнику. Тому що у травні тут «по спекотному» холодно.

Slider

Траси на гірськолижному курорті Драгобрат прокладені на пологих схилах гір Стіг і Близниця. Тут відсутні різкі перепади висот. Трас на курорті вистачає – початкових не так багато, більше складних. Вони розраховані як на любителів лиж, так і сноубордів. Є можливість покататися і для любителів фрістайлу. Це все види спорту, де головне не швидкість, а техніка виконання лижних трюків. Для таких спортсменів навіть трасу міжнародного рівня облаштували.

А ще гості «Драгобрату» мають чудову можливість спробувати новий вид розваг – фрірайд. Що це таке? Це катання там, де немає підготовленої гірськолижної інфраструктури. Лижник або сноубордист самостійно визначає маршрут, не знаходячись в рамках якої-небудь окремої гірськолижної траси. Це захоплення для професіоналів, для тих, хто має досвід катання у різних гірськолижних місцевостях. Фрірайд на Драгобраті – це не тільки екстремальні спуски цілинними схилами, а ще й екскурсії у важкодоступних гірських місцевостях українських Карпат.

З гір Близниця, Перший Жандарм та Стіг донизу є п’ять прекрасних трас, де можна втілити ці задуми. На «Драгобраті» доступний відпочинок не тільки для дорослих. Для найменшеньких лижників є спеціальні навчальні гірки, де досвідчені інструктори допоможуть навчитися кататися на лижах. Є також гірки для спуску на санчатах та настільні ігри для дозвілля. Є також можливість замовити тури за індивідуальним маршрутом, або здійснити піші прогулянки в гори з провідником – повірте, в Карпатах, особливо взимку, є на що подивитися.

Вражень вистачить на все життя. А ще можна просто помилуватися природою, відпочивши в готелях, поблизу «Драгобрата». Їх на Рахівщині – вистачає. Особливо «зігріти» спогади допоможе в цьому лазня, сауна, страви гуцульської кухні, гарячий чай чи глінтвейн з місцевого вина, а розважити може ще й «снігова» дискотека, яка також можлива на «Драгобраті». Найвисокогірніша, між іншим, в Україні. Таких зимових розваг ви точно ніде більше не знайдете!

Slider
shares