×
Галерея Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Туристичні маршрути Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Гірськолижні витяги і траси санаторію «Синяк»

На території однойменного санаторію розміщені два витяги. Взимку тут функціонує бугельний витяг (протяжністю 900 м та перепадом висот 205 м) і мультиліфт (протяжністю 280 м та перепадом висот 45 м) , нижні станції яких розташовані неподалік одина від одної.
З верхньої станції бугельного витягу можна спуститися любительською або спортивною трасами. Загалом, схил гори не надто крутий, трав’яний, однак горбистий і місцями звивчастий. Зовсім простий спуск — навчальна траса біля мультиліфту: тут є всі умови для перших спроб катання на лижах чи сноуборді.
Біля підніжжя спусків розташовані каса, пункти прокату гірськолижного спорядження, є можливість скористатися послугами інструктора. Для відпочинку біля більшого витягу розміщені альтанки зі столами та лавами. Є також ятки з теплими стравами та напоями. На горі працює ратрак.
Гірськолижні спуски розміщені неподалік від головного корпусу з рецепцією.

shares