×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

7 лютого відбулося засідання підгрупи зі SMART-напряму „Природно-оздоровчий туризм”.

8 Лютого 2019

7 лютого 2019 року у приміщенні облдержадміністрації відбулося засідання підгрупи зі SMART-напряму „Природно-оздоровчий туризм” робочої групи з підготовки пропозицій щодо внесення змін у План заходів з реалізації у 2018-2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року на основі смарт-спеціалізації. У зазначеному заході взяли участь представники туристичного бізнесу, науково-дослідних установ, громадських організацій області, а також  структурних підрозділів облдержадміністрації.
Учасники активно обговорили першочергові проблеми , які потребують вирішення для повноцінного розвитку туристичної сфери, перспективи розвитку природно-оздоровчого туризму та інновації, які  необхідно впровадити   задля інтенсивнішого розвитку, у тому числі, розроблені  вищими навчальними закладами та іншими науково-дослідницькими установами.
За результатами обговорення буде сформовано технічне завдання, яке буде внесено до  Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року.

shares