×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

7 Вересня 2021

З 19 по 21 жовтня 2021 року передбачається проведення Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності, в рамках якого відбудеться Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» . Детальніше про виставку можна дізнатись за посиланням: Міжнародна виставка «ТурЕКСПО».

Захід проводиться за підтримки ДАРТ (Державного агентства розвитку туризму), Львівської міської ради, Львівської обласної держадміністрації.

Основна мета форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

Минулорічний форум, що відбувся у Львові під гаслом «Мандруй Україною» викликав неабиякий інтерес серед організаторів та учасників ринку гостинності. Учасники форуму мали змогу у форматі живого спілкування поділитись досвідом та особливостями роботи в умовах пандемії, ознайомитись з новими українськими туристичними продуктами. Панельна дискусія, що пройшла в перший день роботи форуму, зібрала понад двадцять спікерів, як з керівних органів галузі та влади, так і провідних бізнес структур. Своїм цікавим досвідом поділились Буковина, Закарпаття, Івано- Франківщина, Київщина Львівщина, Тернопільщина, Харківщина та Херсонщина. Трансляція панельної дискусії отримала сотні переглядів.

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» – це визначна подія у туристичному бізнесі Західної України, місце зустрічі національних та представників міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення. Жива атмосфера спілкування допоможе встановити взаємовигідні ділові контакти, а участь у виставці дає можливість презентувати свої продукти широкому колу фахівців з усіх регіонів України.

Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА планує взяти участь у виставці та представити туристичний потенціал Закарпаття на об’єднаному стенді площею 9 кв.м.

Враховуючи зазначене, запрошуємо суб’єктів туристичної діяльності приєднатися до участі у виставці та представити Закарпаття на єдиному загальнообласному виставковому стенді . У випадку зацікавленості щодо участі звертайтесь на поштову скриньку zak.oda.tour@gmail.com, або за тел. 61-44-11.

shares