×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Прямі ефіри з закарпатськими виноробами допоможуть туристам обрати маршрут

27 Квітня 2020

Від сьогодні, 27 квітня, на Закарпатті проводитимуть прямі ефіри з місцевими виноробами, стартуватимуть включення щодня о 13-й годині.

Про це організатори повідомляють у Fасebook.

“Сьогодні завдяки карантину є трохи часу показати десятку кращих виноробів Закарпаття, котрі не привозять свої вина в Київ. Чому? Дивіться наші прямі ефіри, дізнаєтесь багато цікавого. Щоденно, починаючи з понеділка, 27 квітня, десять днів поспіль о 13:00 прямий ефір з виноробом”, – йдеться в повідомленні.

Як інформують організатори, в ефір вийдуть топ-10 найкращих приватних виноробів Закарпаття.

Зазначається, що список складав особисто голова спілки приватних виноградарів та виноробів Закарпаття Олександр Ковач, виходячи з власного досвіду багаторічної роботи членом журі закарпатських дегустаційних конкурсів «Червене вино» (м.Мукачево), «Сонячний напій» (м.Ужгород), «Біле вино» (м.Берегово), «Угочанська лоза» (м.Виноградів), «Бобовищенське гроно» (с.Бобовище).

Наприкінці кожного ефіру анонсуватимуть наступного винороба.

“Для тих, хто планує побувати на Закарпатті індивідуально чи в складі туристичної групи, ефіри з виноробами допоможуть правильно обрати маршрут, екскурсовода та турфірму для приємної подорожі”, – йдеться в дописі.

shares