×
Галерея 3D тури Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Фотоконкурс спогадів!

20 Вересня 2022

Друзі, вже зовсім скоро Всесвітній день туризму та День туризму в Україні, який щороку відзначається 27 вересня.

Коли в країні триває важка війна і кожен намагається зробити все можливе для своєї Батьківщини, ми не завжди помічаємо наш справжній моральний та фізичний стан, втомленість й емоційне вигорання. Ми всі згуртувалися, підтримуємо та допомагаємо армії й всім, хто цього потребує.

У свою чергу приємні спогади допомагають нам продовжувати наполегливо працювати для наближення перемоги над ворогом, зберігати позитивний емоційний стан та уникати небажаного стресу. Вони повертають нас у найщасливіші миті нашого життя, нагадують, що кожен прожитий рік – це велика цінність і необхідно дорожити навіть найдрібнішими моментами.

Тому пропонуємо поділитися вашими найкращими спогадами з Закарпаття – надсилайте у коментарі до посту Facebook фото найщасливіших митей у нашому краї та отримуйте подарунки від нас.

Взяти участь у конкурсі  можна також і в Instagram. Постіть фото в сторіс, зазначайте дату та місце і обов’язково позначайте нас.

Умови фотоконкурсу:

  1. Один учасник може надіслати тільки одне фото.
  2. На фото не повинні бути люди, які не дали дозвіл на розміщення їх у відкритому доступі
  3. Зазначте рік і місце де було зроблене фото;
  4. Одного з переможців визначить рандомайзер, адже кожен спогад по особливому прекрасний. 
  5. Ще один подарунок отримає та світлина, яка набере найбільше лайків.

Фото можна надсилати з 20 по 27 вересня включно. Результати будуть оголошені 28 вересня.

Переможець, якого визначить рандомайзер отримає: Крафтовий пакет, худі з логотипом Закарпаття, магнітик, кубик, що розкладається з зображенням туристичних магнітів нашого краю, карпатський мед, кружка, виноградний сік, упаковка вже відомого “Медового пряника”, інформаційний довідник «Туристичні маршрути Закарпаття» та туристичну карту Закарпаття.

Переможець з найбільшою кількістью лайків стане власником такого набору: Крафтовий пакет, футболка з логотипом Закарпаття, магнітик, кубик, що розкладається з зображенням туристичних магнітів нашого краю, карпатський мед, кружка, виноградний сік, упаковка вже відомого “Медового пряника”, інформаційний довідник «Туристичні маршрути Закарпаття» та туристичну карту Закарпаття.

shares