×
Галерея 3D тури Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Фестиваль ковальського мистецтва та народних промислів ,,Гамора – 2021”

23 Червня 2021

26-27 червня на Хустщині відбудеться фестиваль народного мистецтва ,,Гамора – 2021”

Протягом двох днів на локації фестивалю у народному музеї-кузні ,,Гамора” для гостей фестивалю будуть доступні майстер класи з ковальства, гончарства, лозоплетіння, різьбярства та інше.

Обіцяють насичену культурно-музично-танцювальну програму. Зокрема, в рамках події відбудеться пісенно-поетичний фестиваль ,,Лицар Карпат на Гаморі”, а також перший зліт бардів Західної України біля ,,Боржавської ватри”.

Організатори феєрію пісенної народної творчості, анонсують виступ закарпатського гурту ,,Рокаш” та дискотеку епох.

Крім цього, вперше у рамках фестивалю народного та ковальського мистецтва ,,Гамора” відбудеться забіг зі штучними та природними перешкодами ,,Гонка героїв ,,Срібної землі”. Охочі взяти участь долатимуть маршрут по мальовничій місцевості на дистанції 10 кілометрів для дорослих та 1 кілометр для дітей.

Джерело: Карпатський об’єктив

 

shares