×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Фермерське господарство «Райський куточок»

23 Серпня 2020

У селі Горінчово розташована унікальна екоферма, яка нараховує понад 15 видів диких, свійських тварин та екзотичних птахів.

Ферма славна і тим, що тут виготовляють власні екологічно чисті сири на лимонному соці та на природній заквасці. Вурду, бринзу, кефір, сметану виготовляють з овечого, коров’ячого та буйволячого молока. Із цих екологічно чистих продуктів роблять дегустаційні тарілки. Окрім молочних виробів є змога продегустувати ряд фруктових настоянок: калганівку, абрикосову, вишневу, кропивну… Тому відвідувачів тут завжди багато. А гостинні господарі завжди раді гостям.

Slider
shares