×
Галерея 3D тури Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

У Закарпатській ОДА говорили про розвиток туризму на території Ужанського НПП

6 Квітня 2021

06 квітня у приміщенні Закарпатської ОДА відбулось засідання під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Шинкарюка з представниками Ужанського НПП, Чопського прикордонного загону, громадських організацій та профільних структурних підрозділів облдержадміністрації з питань туризму та екології.

На засіданні обговорювали питання доступності туристичних маршрутів та туристичних об’єктів на території Ужанського НПП, в тому числі тих, що розміщені на прикордонній зоні.

Зокрема йшлося про вільний доступ до переліку туристичних послуг, які надаються Ужанським НПП та  порядок отримання дозволу для відвідування маркованих маршрутів, еколого-освітніх стежок, які знаходяться на прикордонній заповідній території.

У зв’язку з цим, учасниками засідання було запропоновано створити на офіційному сайті Ужанського НПП окрему рубрику для туристів, в якій буде розміщена інформація про туристичні послуги та співпрацю із представниками туристичного бізнесу.

Також, було запропоновано представнику Чопського прикордонного загону надати пропозиції щодо можливості оптимізації терміну отримання спеціального дозволу (перепустки) для відвідування туристичних маршрутів прикордонних природо-охоронних зон.

Разом з тим, громадським організаціям було запропоновано надати, до чергового засідання, своє бачення та пропозиції щодо співпраці з Ужанським НПП, а Ужанському НПП – пропозиції щодо покращення туристичної інфраструктури парку та співпраці у сфері туризму.

shares