×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Установчо-презентаційний семінар проекту “Віртуальний музей гастрономічної спадщини “Вітрина Закарпаття”

9 Серпня 2021

9 серпня 2021 року у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відбувся установчо-презентаційний семінар проекту “Віртуальний музей гастрономічної спадщини “Вітрина Закарпаття”, в якому взяла участь начальник Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанна Готра.

Партнерами заходу виступили Управління туризму та курортів, а також Департамент культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА й Закарпатський музей народної архітектури та побуту.

Проект організовано ГО «ІМАГО КУЛЬТУРИ», а серед партнерів відзначилися Київський національний університет ім. Т. Шевченка, ДВНЗ Ужгородський національний університет, Одеська академія харчових технологій, КЗ “Обласний організаційно-методичний центр культури” Закарпатської обласної ради та громадська спілка «Дорога вина та смаку Української Бессарабії».

Віртуальний музей гастрономічної спадщини “Вітрина Закарпаття” реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Подія розпочалась з вітальних слів організаторів та партнерів, після чого було урочисто підписано Меморандум про співпрацю у сфері охорони та збереження нематеріальної спадщини як об’єкту туристичного тяжіння та ресурсу для локального та територіального розвитку між представниками ГО «Імаго культури», управлінням туризму та курортів Закарпатської ОДА та Департаментом культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА.

Після підписання меморандуму та закінчення вітальної частини гостей було запрошено на презентацію, на якій можна було детальніше ознайомитися з метою, завданнями та запланованими результатами проекту, інноваційною методикою захисту гастрономічної спадщини задля регіонального розвитку та реалізації просвітницьких ініціатив для широкої громадськості.

 

shares