×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Ужгородські мініскульптурки надягли маски

27 Квітня 2020

Ужгородець фотографує міські туристичні атракції – мініскульптурки – в масках, щоб поліпшити настрій та нагадати про дотримання заходів безпеки.

 

Про це пише UA: Закарпаття.

«15 мініскульптурок у захисних масках сфотографував ужгородець Костянтин Черкай. У такий спосіб він хотів нагадати містянам про дотримання заходів безпеки під час карантину»,  – йдеться в повідомленні.

За словами Черкая, людям не вистачає позитиву через епідемію коронавірусу.

«У людей такі неприємні почуття, тому я вирішив, що таким чином, може, когось спонукаю посміхнутися, і це вже добре. Звісно, й нагадування. Безпека є безпека», – розповів він.

 

Із проханням пошити 15 різних масок для мініскульптур чоловік звернувся до ужгородської майстрині Ірини Лукашенко, яка вже створювала одяг для маленьких атракцій на різні свята.

Крім мініскульптур, чоловік фотографував у захисних масках пам’ятник художника Ігнатія Рошковича, ужгородського кавомана та статую «Дівчина з голубом».

 

shares