×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Туристичний потенціал Закарпаття представлено на Міжнародній туристичній виставці «ТурЕкспо»

22 Жовтня 2021

З 19 по 21 жовтня 2021 року на стадіоні “Арена Львів” відбулась щорічна Міжнародна туристична виставка «ТурЕкспо», яка пройшла у рамках Львівського форуму індустрії туризму та гостинності.

На форум з‘їхалися представники понад 70 компаній з різних областей України, а також Литви та Польщі.

Основна мета Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

Подію організовано акціонерним товариством «Гал-Експо», та за підтримки Державного агенства розвитку туризму.

Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА взяло участь у Міжнародній туристичній виставці «ТурЕкспо» та представило туристичний потенціал Закарпаття на виставковому стенді за допомогою промоційної продукції. До того ж, Управління було не єдиним представником від Закарпаття. На виставці також були присутні: туристичний комплекс «Теплі води», туристично-інформаційний центр «Rakhiv life», замок «Паланок», Закарпатська угорська туристична рада, аквапарк «Карпатія» та «Chateau Chizay».

В межах Львівського форуму індустрії туризму та гостинності діяла й ділова програма. 19 жовтня об 11.00 відбулось офіційне відкриття форуму й брифінг для преси, після чого було проведено панельну дискусію «Туризм 21-22. Нові тренди та можливості!», за участі Державного Агентства Розвитку Туризму України, органів державної влади та головних фахівців туристичної галузі України.

На протязі 2 днів форуму відбувались туристичні семінари та презентації нових туристичних продуктів, магнітів та маршрутів від різних областей України й колег з закордону, а також туристичних проектів від представників бізнесу.

20 жовтня, на другий день заходу, відбулись Четвертий форум туристичних інформаційних центрів, в якому взяв участь туристично інформаційний центр Рахівського району, та Шостий Львівський форум готелярів та рестораторів 2021-2022: «Еволюція індустрії гостинності», де обговорювались важливі теми стосовно розвитку готельного та ресторанного бізнесу.

Загалом, Львівський форум індустрії туризму та гостинності та Міжнародна туристична виставка «ТурЕкспо» пройшли дуже успішно. Під час цих подій на панельних дискусіях було обговорено багато важливих тем, що стосуються туризму та яскраво презентовано туристичний потенціал всіх областей України, а також Польщі та Литви.

shares