×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Тиждень угорських страв на Закарпатті

24 Січня 2018

На Закарпатті незабаром стартує «тиждень угорськи страв».
Акція триватиме з 8 по 11 лютого.

У західно-європейських країнах така акція називається «Жирний четвер» і триває тільки один день. Закарпатська угорська туристична рада вирішила розширити подію, вважаючи такий підхід більш ефективним в успішності заходу.

Під час «тижня угорських страв» в ресторанах, що беруть участь в акції, передбачені знижки до 25 %. Найбільшими вони будуть у «Жирний четвер», який припадає на 8 лютого. 

Новинкою цьогорічної акції є те, що до неї долучилися кондитерські, власники винних підвалів та сільських садиб.

Також,  для всіх відвідувачів закладів, які беруть участь у акції,  є можливість взяти участь у розіграші призів. Для цього необхідно до 10 березня 2018 року,  чек отриманий у закладі (з датою та назвою закладу), доставити особисто або поштою за наступною адресою: 90200, м. Берегово, вул. Крива, 6,  «Закарпатська угорська туристична рада».  

Організатори пропонують долучитися до акції ресторанам, кав’ярням, контитерським, господарям сільських садиб, винних підвалів та іншим учасникам туристичного бізнесу Закарпаття!

За подіями «тижня угорських страв» слідкуйте на сторінці у Фейсбук: 

Детальна інформація:+38 099 719 29 93; +38 050 745 34 57

shares