×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Серія воркшопів про сталу міську мобільність

3 Листопада 2021
ГО Форза запрошують представників місцевих органів влади великих, середніх і малих міст, профільних спеціалістів відділів, комунальних підприємств, активістів у сфері міського планування, транспортних комунікацій і транспортного обслуговування населення до участі у серії воркшопів про сталу міську мобільність у межах Проекту «SUMCITYNET: міста за покращення доступності і кліматично-сталу міську мобільність» в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.
На заході, разом із запрошеними експертами з Польщі, мова йтиме про:
– розробку планів сталої міської мобільності;
– велоінфраструктуру;
– легкий персональний транспорт (ЛПТ);
– планування системи громадського транспорту;
– інтелектуальні транспортні системи (ITS);
– вплив міських сервісів на транспортну поведінку;
– регулювання паркування;
– транспортне моделювання.
Спікери:
Матеуш Зайонц (Mateusz Zając) – експерт зі сталої міської мобільності, PhD з інженерії (Wroclaw University of Technology), автор наукових статей та досліджень на тему транспорту, впроваджує проекти у співпраці з урядовими інституціями на різних рівнях.
Мачєй Ґабори (Maciej Gabory) – експерт у питаннях транспорту та мобільності, MA з інженерії (Wroclaw University of Technology), директор консалтингової компанії, реалізовує проекти у сфері транспорту, міської та електромобільності для міст і воєводств Польщі.
Воркшопи відбуватимуться онлайн у період з 16 листопада по 2 грудня 2021 року, а саме 16.11, 18.11, 23.11, 25.11 та 02.12.2021р. У Вас є можливість взяти участь як у всіх 6-ти воркшопах, так і обрати лише ті, що будуть найбільш цікаві та актуальні для Вас. Дати, час проведення та теми воркшопів Ви знайдете у формі нижче.
Реєстрація відкрита до 8 листопада 2021р. за посиланням: https://forms.gle/4Z35S54BdvNG5MB89.
Про подію також можна дізнатись за посиланням: Серія воркшопів
Участь безкоштовна.
Ці заходи відбуваються в рамках проекту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
shares