×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

«Селиська сироварня»

23 Серпня 2020

с. Нижнє Селище, вул. Центральна
тел.:+ 38 (03142) 75 1 88 +38 (067) 386 51 09
web-site: www.seliskasirovarnia.com.ua

Селиська сироварня – візитна картка села Нижнє Селище і є унікальним соціальним проектом.
При відвідуванні сироварні гостям пропонується ознайомчу екскурсію по сироварні, з демонстрацією технології виробництва сиру.
Сировар відбирає молоко, перевіряючи його жирність. Молоко охолоджується, сепарується, пастеризується та кисне. Потім подрібнене молочне зерно заливають у спеціальні форми.
Головки сиру тут нічим не покривають, його лише витримують у сольовій купелі, а потім дають дозріти у підвалі. Утворюється натуральна скоринка, яку час від часу зчищують спеціальними віничками. Залежно від віку, тут фасують сорти ,,Селиський’’, ,,Хуст’’ та ,,Нарцис’’).
Увесь процес перетворення молока на сир може простежити кожен охочий, що завітає до Нижнього Селища.

shares