×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Річниця Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА

28 Липня 2021

Сьогодні, 28 липня 2021 року, Управління туризму та курортів Закарпатської обласної державної адміністрації святкує свою першу річницю як юридична особа! Цей рік був непростий для нас, та все ж, незважаючи на труднощі, управлінням було організовано та проведено ряд заходів для продовження розвитку туризму на Закарпатті!

Зокрема, в рамках тижня туризму, який проходив з 21 по 27 вересня, відбувся круглий стіл на тему: „Обговорення проблемних питань та стратегічних напрямків розвитку туристичної галузі Закарпаття в сучасних умовах”; Нагородження кращих фахівців туристичної галузі Закарпаття; Конференція на тему: ,,Створення нових туристичних локацій через реалізацію проектів регіонального розвитку”; Відкрито фотовиставку туристично-культурного маршруту ,,Шлях гуні” та взято участь у презентації сувенірних наборів „Гастрономічний кошик” в Музеї народної архітектури і побуту.

Проведено 5 виїзні семінар-навчання з питань підготовки до зимового туристичного сезону та безпеки подорожуючих, в тому числі виготовлено буклет «Безпека туриста в Карпатах», який містить необхідну інформацію щодо безпечного перебування в горах.

Проведено зустрічі з суб’єктами господарювання, які займаються тваринництвом, переробкою продукції тваринництва та мають необхідний потенціал для створення туристичних локацій. А також виготовлено різноманітну сувенірно-промоційну продукцію з туристичним логотипом Закарпаття.

Було взято участь в міжнародних виставках, зокрема в 21-й міжнародній виставці «ТурЕКСПО», у рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

Проведено 6 конференцій з новоствореними територіальними громадами області щодо розвитку туризму на території громади та написання проектів для залучення додаткових коштів.

Прийнято участь у стартовій конференції проекту «Тематичний замковий маршрут SMAR.T.OURISM» у Румунії.

Реалізовано проект «Розвиток туристичної інфраструктури Закарпатської області через покращення навігаційних елементів та встановлення туристичних стоянок», завдяки якому відбулось облаштування 3 в’їздів в область та 3 туристичних стоянок.

Розроблено та затверджено Програму розвитку туризму та курортів Закарпатської області на 2021-2023 роки, якою визначаються основні напрямки щодо розвитку туристичних можливостей на Закарпатті.

Пріоритетним напрямками та завданнями управління є:

  • взяття участі в міжнародних виставкових заходах;
  • організація та проведення тижню туризму і Всесвітнього дня туризму;
  • налагодження співпраці з територіальними громадами, проведення спільних заходів та випуск інформаційних видань про їх туристичний потенціал.
  • проведення промо-турів для блогерів, представників ЗМІ та туристичних компаній;
  • промоція туристичних можливостей у мережі Інтернет;
  • адміністрування туристично-інформаційного порталу «Вітаємо на Закарпатті»
  • участь у покращенні туристичної інфраструктури на Закарпатті, тощо.

shares