×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Родзинки Ужанської долини показали у яскравому промоційному відео

7 Вересня 2021

Команда проекту “Пізнай Ужанську долину” створила динамічний відеоролик, у якому за 1,5 хвилини показала гарні краєвиди та родзинки даної місцевості.

За словами режисера Богдана Козачука, який працював разом з Антоном Рижих, зйомки проходили поетапно впродовж 7 місяців. Творчій команді потрібно було показати місцевість під час різних пір року.
“Я був приємно враженний, скільки ціквих місць у нас знаходиться зовсім поряд і про які до початку проекту я навіть не знав. І це при тому, що мої дідусь з бабусею проживають недалеко, а сам я у дитинстві часто тут бував. Справжнім відкриттям для мене стали пороги річки Уж та підвісний міст перед селом Кострина”, — прокоментував Богдан Козачук.

Доступні кожному пішохідні, велосипедні, автомобільні маршрути розробили семеро екскурсоводів, які при розробці проекту подбали, щоб все було максимально цікаво та безпечно. Авторами маршрутів є: Аліса Смирна, Владислав Товтин, Юрій Славік, Юрій Яновський, Павло Худіш, Олександр Шершун, Юрій Черяник. А Юрій Яновський ще й знявся у ролику, презентуючи велосипедні маршрути Ужанською долиною.

Юрій розповів, що став актором  випадково. Повертаючись з чергової екскурсії опинився в автобусі разом з колегою Павлом Худіш, що повертався з групою, серед учасників якої був і Богдан Козачук. А через тиждень йому зателефонували та запропонували взяти участь у зйомках ролика.

“Ми їздили маршрутами “Містика гір та шепіт дерев’яних церков” та “Криво по рунуй”. Це був неймовірний досвід!”, — поділився враженнями Юрій Яновський.

Проект реалізовується громадською організацією «Щасливі діти» за підтримки Українського культурного фонду. Партнерами виступили ГО „Асоціація фахівців туристичного супроводу Закарпаття” та Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.

“Сьогодні ми презентуємо це відео, а вже 8 вересня представимо увесь проект комплексно. Тож, розповімо як про самі маршрути, так і про аудіогіди та листівки. Звісно, познайомимо з командою та розкриємо цікавинки, про які дізналися самі, реалізовуючи проект”, — зазначила керівник проекту Людмила Сюзева.

Всі маршрути поділяються за протяжністю та складністю. Ознайомитися з ними безкоштовно може кожен охочий за посиланням: Маршрути Ужанською долиною

За словами начальниці управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанни Готри, даний проект є надзвичайно важливим в кількох аспектах: співпраця громадськості, бізнесу та влади, формування сталих партнерств, а також створення нових промоційних продуктів, які покращують туристичну привабливість регіону.

Ролик доступний до перегляду за посиланням: Ролик “Пізнай Ужанську долину”

shares