×
Галерея 3D тури Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Регіональна туристична конференція «Туризм Закарпаття в умовах воєнного стану: актуальні виклики та пошук рішень»

21 Вересня 2022

27 вересня 2022 року, з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні відбудеться регіональна туристична конференція «Туризм Закарпаття в умовах воєнного стану: актуальні виклики та пошук рішень».

У порядку денному заявлено дві панельні дискусії.

Перша важлива тема для обговорення: «Сфера гостинності та оздоровлення в умовах воєнного стану», на якій представники готельно-ресторанного бізнесу поділяться сучасним станом справ у цій галузі, окреслять проблеми та виклики, що виникли під час воєнного стану, а також способи їх вирішення.

Дискусійною темою другої панелі стане: «Туристична діяльність та екскурсійні продукти в умовах воєнного стану», на якій фахівці цієї сфери розкажуть про особливості ведення роботи в умовах воєнного стану, визначать основні недоліки та труднощі в діяльності й обговорять способи їх вирішення.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до участі в конференції в якості слухача. Участь можлива за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/NhDMVPkFaCaqWr5NA

Час: 13:30-16:30

Місце проведення: Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім. Т.Легоцького (Ужгородський замок)

 

shares