×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Пізнай Ужанську долину

26 Лютого 2021

За підтримки управління туризму та курортів Закарпатсьокої ОДА,   24 лютого відбулися дві робочі зустрічі по реалізації проекту «Промоція історико-культурної та природної спадщини Ужанської долини через формування нових партнерств і створення спільних продуктів» з представниками територіальних громад,  громадською радою при Закарпатській ОДА, представниками бізнесу, громадських організацій та Ужанського національного парку.

Зустрічі відбувались на території Ужанського національного парку у смт Вел. Березний та у Краєзнавчому музеї  м. Перечин.

 

 

Метою робочих візитів є визначити механізми для промоції місцевості Ужанської долини через туристичні маршрути, які розробляють у рамках проекту.

Керівниця вищезазначеного проекту Людмила Сюзева, розповіла про успішний досвід реалізації подібного проекту «Пізнай Ужгород». Також, акцентувала  на тому, як представники місцевого бізнесу можуть привабити туристів на території Ужанської долини через реалізацію проектів.

«Дана ініціатива пропонує пізнавати історичні, природні, архітектурні, культурні та гастрономічні родзинки Ужанської долини. 10 маршрутів для самостійних подорожей будуть художньо відтворені у сувенірному наборі листівок «Пізнай Ужанську долину» та в аудіогідах на платформі міжнародного мобільного додатку izi.travel. Це будуть авто-, вело- та пішохідні маршрути Ужанською долиною. У кожному з них ми пропонуємо не тільки цікаві історичні, архітектурні та природні пам’ятки, але й місцеві родзинки. Це наші славнозвісні рекреаційні зони, заклади з локальною кухнею, крафтові продукти тощо. Ми відкриті до співпраці і готові внести місцеві локації  у наші маршрути або додати їх як навігаційні підказки для відвідування. Окрім того, у підсумку буде створено промоційний відеоролик», – пояснила Людмила Сюзева.

Варто зазначити, що внесення комерційних локацій у маршрути є безкоштовним. Головне, щоб пропонована атракція була цікавою для туриста.

Окрім реалізації проекту, на робочій зустрічі обговорили питання доступності території Ужанського національного парку для туристів, адже для доступу до деяких локацій потрібно отримувати дозвіл у прикордонної служби за 10 днів до відвідування. Домовилися об’єднати зусилля для спрощення доступу до природних родзинок краю.

Також, було запропоновано створити нові гастропропозиції із локальних страв місцевої кухні.

Нагадаємо, проект «Пізнай Ужанську долину» через формування нових партнерств і створення спільних продуктів» реалізовує ГО «Щасливі діти» у партнерстві з ГО «Асоціація фахівців туристичного супроводу Закарпаття» за підтримки Українського культурного фонду.

Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА сприяє реалізації подібних проектів. Зокрема проект «Пізнай Ужанську долину» управління  підтримує інформаційно та шляхом спільної реалізації заходів, пов’язаних із його впровадженням.

 

shares