×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Презентація проекту “UzhhorodReTour”

28 Липня 2021

30 липня 2021 року в Ужгороді пройде презентація проекту “UzhhorodReTour” та відбудеться стратегічна сесія з представниками бізнесу сфери гостиності, присвячена темі “Як залучити більше туристів в Ужгород?“.

Захід впроваджується КУ “Агенцією розвитку Ужгорода” в межах програми “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, фінансованої спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини, за реалізації німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

За словами організаторів: “Пандемія COVID-19 негативно вплинула на всі сфери, проте сфера туризму та гостинності особливо постраждала. Саме для подолання наслідків пандемії та для розвитку сфери гостинності в нашому місті, КУ “Агенція розвитку Ужгорода” спільно з Ужгородською міською радою підготували проект “UzhhorodReTour”.

Основною метою проекту заявлено забезпечення стійкості найбільш вразливих секторів бізнесу в Ужгороді до наслідків пандемії шляхом розробки пріоритетних кроків/рекомендацій для бізнесу. Для цього будуть відібрані найкращі практики та розроблені інструменти підтримки туристичного, готельного та ресторанного бізнесу в місті Ужгород.

В заході візьмуть участь представники компанії GIZ, Ужгородської міської ради, команда проекту від КУ “Агенція розвитку Ужгорода”, власники чи уповноважені особи бізнесу зі сфери гостинності, лідери думок та інші зацікавлені особи.

Місце проведення: Винний льох “Совине гніздо”.

Вхід для представників ЗМІ – за посвідченнями.

Початок реєстрації – 10.30 год. Початок заходу – 11.00 год.

Детальніше про подію за посиланням: проект “UzhhorodReTour”

shares