×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Презентація проекту культурно-туристичний маршрут ,,Гуцульські сирні плаї”

22 Вересня 2021

25 вересня 2021 року у смт Ясіня, Рахівського району відбудеться презентація культурно-туристичного проекту ,,Гуцульські сирні плаї” у ресторані туристичного комплексу ,,Едельвейс”.

Інформаційна довідка про проект ,,Гуцульські сирні плаї”

В українських Карпатах реалізують культурний  проект ,,Гуцульські сирні плаї”. Проект полягає у  створенні мережі туристичних маршрутів гipcькими cтежкaми до полонин, на яких збереглися столітні традиції cиpoвapiння, вiвчapcтвa i cкoтapcтвa.

Маршрут розробили, базуючись на моделі французької ,,Дороги сирів Савойї”. Над його створенням почали працювати після того, як сири Гуцульська овеча бриндзя та Гуцульська коров’яча бриндза отримали статус географічних зазначень. Реалізують проект Асоціація виробників традиційних карпатських високогірних сирів (м. Рахів) та Асоціація карпатських ватагів (с. Верховина) – організації-управителі цих географічних зазначень – за підтримки Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

Окрім культурно-туристичної складової, проект має на меті також підтримку місцевих громад, адже розвиток туризму сприятиме економічному зростанню та розвитку підприємництва в українських Карпатах.

У рамках проекту працюють над створенням мережі локацій, кожна з яких має свою індивідуальну пропозицію для туристів. Тобто ,,Гуцульські сирні плаї” – це не готовий лінійний маршрут з точки «А» у точку «Б» і не конкретний тур з конкретною програмою. Це майданчик для спільної роботи над розвитком культурно-гастрономічного туризму в українських Карпатах.

Проект об’єднує гастро-туристичні локації на основі спільних цінностей та стандартів якості послуг. Кожна локація проекту працює із зареєстрованими географічними зазначеннями ,,Гуцульська овеча бриндзя” чи ,,Гуцульська коров’яча бриндза” – виробники, дегустаційні зали, місця продажу чи популяризації цих продуктів. Цього року до культурно-туристичного маршруту планують залучити щонайменше 15 локацій у Закарпатській та Івано-Франківській областях.

Локації маршруту можна впізнати за спеціальним ознакуванням – логотипом ,,Гуцульські сирні плаї”. Така табличка – це своєрідний знак якості. Також до кожної локації маршруту встановлять уніфіковані вказівники, щоб відвідувачам було простіше їх знайти. Для зручності, інформацію про кожну локацію маршруту зберуть у путівнику – там буде описана туристична пропозиція кожної локації та контактні дані. Путівник зараз у роботі, його представлять вже цієї осені. Паралельно готують сайт з такою ж інформацією. Також в основних дестинаціях маршруту будуть розміщені карти-схеми.

Зараз основним місцем комунікації є Фейсбук-сторінка ,,Гуцульські сирні плаї”. Через неї проводять промоційну роботу, розповідають про особливості сироваріння в українських Карпатах, багатство культурної спадщини гуцулів, про полонинські господарства та інші локації маршруту. У проекті зазначили, що хочуть, аби мандрівники мали якнайбільше інформації про локації маршруту і могли самостійно планувати та організовувати їх відвідини. Також локаціями хочуть зацікавити туристичних операторів, щоб ті включали їх у свої пропозиції.

Проект ,,Гуцульські сирні плаї” реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.

shares