×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Промо-тур туристичним маршрутом “Дорога вина та смаку Закарпаття”

20 Жовтня 2020

Разом з АРР “Закарпаття” в рамках проекту “Світ Карпатських розет”, спільно з Громадською спілкою “Дорога вина та смаку Закарпаття”
за підтримки Закарпатської ОДА організовано промо-тур  для представників національних туристичних операторів, які займаються в’їзним туризмом та для представників ЗМІ.

previous arrow
next arrow
Slider

Під час туру гостям презентують туристичні локації по маршруту  “Дорога вина та смаку Закарпаття” та ознайомлять з локальними туристичними продуктами.
Сьогодні учасники туру відвідали виноградники “Чизай мала гора”, де для них підготували цікаву програму та конкурси.

Спочатку гості послухали розповідь про виноградники та виноробство,  потім змагалися на швидкість збору винограду, після чого його чавили у великих діжках. Захід відбувався із музичним супроводом місцевих музик.

shares