×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Пивоварня «Publo»

23 Серпня 2020

Споконвіку край карпатський славиться людьми добрими та щирими, гостинністю та прекрасною природою.
Не одна війна точилася у Карпатах, адже багатьом хотілося володіти такою землею . От і доводилося в одній руці тримати косу,а в іншій зброю.
Старожили розповідають таку легенду (бувальщину)…
Втомлений жовнір крок за кроком йшов гірською дорогою . Мучився від спраги , знемагав від голоду. Хотілось відпочити хоч на хвильку , забути про все, обняти рідних.
Раптом на галявині побачив косаря … І пригадалося , що вже кілька літ він не тримав у руках коси . А руки все пам’ятали . Він опустив гвинтівку на траву і попрямував до ґазди:
«Чоловіче добрий , дай Бог поміч, не дасте вкосити трохи , хай душа відпочине , хай руки зрадіють такій звичній праці, бо що може бути краще, ніж мир на землі і дзвін коси серед врожайного поля.»
Покоси лягали один за одним , а серце раділо згадуючи дружину , дітей і рідний дім.
Коли вернувся на край галявини, ґазда простягнув йому кухоль з напоєм. Вояк припав до нього як до цілющого джерела .
І пив, пив,пив………
«Що це таке ?» – каже.
«Пиво, я сам зварив його»- відповідає газда.
«Дуже вдячний , добрий чоловіче. Ніби вдруге на світ народився . Благословен хай буде твій труд. Я, мабуть , теж вертаюся додому. До свого поля, до своєї родини. А смак твого напою цілющого запам’ятаю на все життя».
Пройшли роки… А живе пиво « Кіблер» готується до тепер за класичною технологією. Смак хмільного напою дає заряд енергії , знімає напругу і збуджує бажання скуштувати ще! Секрет прекрасного смаку пива полягає у використанні лише натуральних інгредієнтів.

Адреса: Хустський район, смт. Вишково, вул. Шаянська б/н,
E-mail: spa-hotel_publo@ukr.net
Web-site: http://publo.com.ua

shares