×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Пивоварня при ресторанному комплексі «Графський двір»

23 Серпня 2020

Ресторанний комплекс «Графський двір» був заснований в 2013 році у м. Мукачево і своєю появою продемонстрував, що закарпатські страви та український народний інтер’єр можуть залучати не тільки туристів. Тут гуляють і місцеві! А це говорить про все.
У 2015 році на території ресторанного комплексу почала працювати власна міні-пивоварня. Наразі – це єдина пивоварня у місті, де в далекому 1701 році було засновану першу на території сучасної України пивоварню.
Затіяв пивоварню власник «Графського двору» Михайло Ганічка, який сам полюбляє пиво, і варить його власноруч. Більше того, разом з трьома помічниками вони самі змайстрували усе необхідне обладнання для пивоварні.
Солод та хміль дяді Міші привозять з Німеччини, дріжджі – з Франції. Вода закарпатська, джерельна та підготовлена.
На саморобному обладнанні продуктивністю 120 літрів-варіння тут варять 4 сорта пива – біле, бурштинове, темне та від пивовара під ТМ «Графске»:

Адреса: Мукачево, вул. Ерделі, 36А
Тел:+38 (095) 507 56 66
Соцмережі: https://www.facebook.com/grafskiy/

shares