×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Палац Ковнера

16 Вересня 2020

Палац Ковнера — палац кінця XIX століття збудований угорським бароном єврейського походження Адольфом Ковнером. У різні роки тут містився жупанат, угорська контррозвідка, в’язниця для політичних в’язнів.

Палац розділений на два корпуси які є практично симетричними. В центральній кімнаті, в яку вів головний вхід та ведуть коридори корпусів збереглася оригінальна старовинна кам’яна плитка та дерев’яна стеля. З центральної кімнати на задній двір виходять три напівкруглі вікна практично у повну висоту будівлі.

Так як власник палацу був досить успішним колекціонером європейського мистецтва, то вся будівля була обставлена та обвішена скульптурами та картинами. Підлога була встелена дорогими килимами.

До середини 1990-х років тут розміщувалися військові. Після того як вони пішли будівля повільно занепадала.

shares