×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Науково – практичний семінар ,,Дороги вина та смаків Закарпаття: стан, виклики, перспективи”

12 Лютого 2019

21-22 лютого 2019 року в м. Ужгород, вул. Волошина, 18, зал ,,Шардоне” відбудеться науково – практичний семінар ,,Дороги вина та смаків Закарпаття: стан, виклики, перспективи”
Метою семінару є аудит еногастрономічного туристичного потенціалу Закарпаття, висвітлення проблемних питань розвитку та просування еногастрономічного туристичного продукту Закарпаття; трансфер міжнародного досвіду організації Доріг вина та смаків, консолідація зусиль науки й практики для системного розвитку Доріг вина та смаків Закарпаття на засадах сталого розвитку
Бажаючим взяти участь в семінарі необхідно до 17 лютого 2019 р. (включно) надіслати заявку на електронну адресу: f.shandor@gmail.com
Зразок заявки:
Прізвище, ім’я, по батькові:
Повна назва організації:
Посада: 
Поштова адреса:
Контактний телефон:  
E-mail:
Питання порядку денного до якого планується виступ:
Тема виступу:

У межах семінару заплановано зустрічі з виноробами, відвідування винарень та виноробних підприємств, дегустації вина та типових продуктів
21 лютого 2019 р.
Робота семінару на базі Спілки виноградарів та виноробів Закарпаття, м. Ужгород, вул. Волошина, 18, зала ,,Шардоне”.
10.30 – реєстрація учасників семінару 
11.00 14. 00 – робота семінару.  Факультативна програма .
14.00 – виїзд з Ужгороду в Мукачево після семінару, обід на винарні “Винний Сад”, екскурсія на виноробне виробництво ,,Винний Сад” та виноробне підприємство ,,Леанка”( смт Середнє).
22 лютого 2019 р.
08.00 – виїзд з Ужгорода, відвідування виноробного підприємства  ,,Шато Чизай” м. Берегово; виноробні ,,Винний підвал сім’ї Шош” (с.Кідьош Берегівського району) : виноробні ,,Nota Bene”, дегустаційної зали вина ,,Старий підвал” (м. Берегово);  переїзд в Мукачево та відвідування  дегустаційних залів: ,,Кельтський Двір” та ,,Медовий дім”.
Факультативна програма 
16.00 – 18.00  – Школа винного туризму Спілки виноградарів та виноробів Закарпаття на базі Мукачівського державного університету, вул. Ужгородська 26, місто Ужгород (лекції провідних експертів в галузі виноробства та виноградарства, еногастрономічного туризму для студентів Школи виноробства Олександра Ковача) .
Деталізована програма семінару буде надіслана зареєстрованим учасникам,  факультативна програма відвідування виноробних підприємств може змінюватись в залежності від погодних умов.

До участі у семінарі запрошуються винороби, виробники типових продуктів, ресторатори, представники туристичної галузі, органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади, академічної сфери, громадських організацій та всі зацікавлені у розвитку еногастрономічного туризму у Закарпатті!
  
Детальна інформація за контактними телефонами:
Шандор Федір Федорович  +380509657795
Мотузенко Олена Олександрівна  +380683223415

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

shares