×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Музей – ткацька майстерня у селі Черна

17 Вересня 2020

В мальовничому селі Черна на Виноградівщині діє музей перебірного ткацтва, що відроджуватиме стародавні традиції виготовлення «покрівців» (доріжок).

Музей унікальний не тільки для нашого регіону, аналогів йому немає у всьому Закарпатті, головна мета – це показ різнобарв’я місцевої народної творчості та збереження давніх традицій ткацтва.

Крім перебірної техніки, що дає ширші можливості для створення складних геометричних візерунків, тут відроджено й човникову з поперечно-смугастою композицією орнаменту.

Відвідувачі музею матимуть змогу не тільки оглянути різноманітні вироби народних майстрів, а й власноруч спробувати себе в цій нелегкій справі та виготовити насправді автентичну та унікальну річ.

 

📍 с. Черна, Виноградівський р-н

📞 +38 (096) 323 11 65 

shares