×
Галерея 3D тури Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Меморандум про співпрацю між управлінням туризму та курортів і ДВНЗ “Ужгородський національний університет”

7 Вересня 2022

7 вересня 2022 року відбулась робоча зустріч між представниками управління туризму та курортів облдержадміністрації та факультету туризму та міжнародних комунікацій ДВНЗ «Ужгородський національний університет», на якій було підписано Меморандум про співпрацю щодо спільного забезпечення популяризації та розвитку туристичного потенціалу Закарпатської області.

На заході була присутня делегація від факультету туризму та міжнародних комунікацій ДВНЗ «Ужгородський національний університет», а саме: декан факультету Наталія Габчак та заступник декана з наукової роботи Уляна Ханас. Управління туризму та курортів представляла начальниця управління Богдана Носа.

Підписання меморандуму передбачає активну співпрацю, взаємодію та координацію між установами, задля забезпечення розвитку туристично-рекреаційної сфери області та підготовки відповідних фахівців.

На зустрічі також було обговорено плани та можливості щодо майбутньої співпраці.

shares