×
Галерея 3D тури Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Любителів пригод запрошують пройти Закарпатський Туристичний Шлях

28 Квітня 2021

Закарпатський туристичний шлях – це 398 кілометрів горами нашої області. За словами організаторів, приєднатись можуть всі охочі. Йти можна буде частинами, оскільки ніхто не відміняв роботу.

“Ми розділили проект на 11 етапів, приєднатися можна на всі, або на кожен окремо. Старт- 3 травня у Березному, закінчення у вересні у Діловому. Ми організовуємо трансфер, супровід, частково харчування і проживання, програму. Це буде мега крутий двіж. Приєднуйтесь. До проходження Шляху ми навіть дали розробити шеврони і паспорти “паломника”, в які можна буде ставити штампи”, – розповідає один з організаторів маршруту Аліса Смирна.

Презентація проекту буде у вівторок на 19.00 у Smagolino.

shares