×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Легендарний Амфітеатр Ужгорода відкриває сезон у новому форматі

14 Травня 2019

Амфітеатр  міста Ужгород запрошує поринути у нове культурне життя!

Завітайте 18 травня  о 14.00 до Амфітеатру, щоб побачити трансформацію культового місця молоді на сучасну територію розвитку та відпочинку під надихаючою назвою «ALIVE». Концерти та фестивалі, навчальний арт-центр, галерея та продакшн – двері амфітеатру під відкритим небом відчинено для всіх, хто цінує творчість у різноманітних проявах.

Вже цієї суботи розпочнеться безперервна серія сміливих культурних та мистецьких заходів за участю талановитих закарпатських, українських та іноземних артистів, митців та творчих колективів.

Це перший творчий пікнік ALIVE:Start! на території амфітеатру На відвідувачів чекає частування смачними гриль-стравами, якісна музика у виконанні найкращих українських музикантів та запальна атмосфера – за будь-якої погоди 

Протягом дня гості почуєте цікаві музичні експерименти від таких виконавців: Augustina, Mpm, Vicodin, Kaiwhakatangitangi та Марьян Стегура.
 
Організатори обіцяють багато приємних несподіванок 

О 17.00 розпочнеться майстер-клас від неперевершеного музиканта, засновника проекту Light Dreams – Олександра Ская за темою, як саме створюється сучасна музика.

О 21.00  очікуйте концерт музичного колективу, що входить до трійки кращих представників української електронної chillout сцени – LIGHT DREAMS.

Після концерту залишіться відриватись на шаленій вечірці та джем-сейшні всіх учасників фестивалю!

ALIVE – означає  Живий.
Це місце нового молодіжного культурного життя в Ужгороді на базі відродженого славетного Амфітеатру!

Приходь! Амфітеатр чекає на тебе!

Слідкуйте за новинами на сторінці події у Fb:  ALIVE – Місце Життя

shares