×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Королевський замок

17 Вересня 2020

На місці старого слов’янського міста угорський король Іштван V  наказав побудувати королевський мисливський будинок, де в другій половині ХІІІ ст. Бейла IV заклав кам’яний замок для зміцнення кордонів країни. В 1405 році замок було передано родині Перені. Після антигабсбурзької змови, в якому приймала участь родина Перені, за наказом імператора Леопольда І замок було зруйновано.

На даний час залишилися лише частини стін. На одній із них – табличка з назвою замку. Замок добре помітний здалеку, оскільки знаходиться на височині на берегах р. Тиса. Замок розташований недалеко від м. Виноградів. На вершину замкової гори піднятися доволі складно – дуже круті схили. З вершини відкривається вигляд на долину Тису, Чорну Гору. Біля замку знаходиться дерев’яна церква.

shares