×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Карпатська пивоварня («Джон Гашпар»,)

23 Серпня 2020

Протягом століть пиво дивним чином залишається невід’ємним атрибутом щирого спілкування у дружній компанії. Одного спекотного дня два закарпатські друзі із угорським корінням на імя Янош і Гашпар, удаляючи спрагу закарпатською мінеральною водою, вирішили спільними зусиллями створити для закарпатців чарівний напій – живе пиво. Благословіння на корисну справу їхніх дружин, надихнуло друзів на виробництво пива для любителів пива жіночої статі.

На Закарпатті колись було кілька малих заводів, але найбільш відомий всій Україні та за її межами виробник пива Zip «Карпатська пивоварня», розташований в місті Берегове. Це одне з найновіших у нашій країні підприємств галузі, засноване у 1997 році. Виробництво продукції в “Карпатській пивоварні” проводилось за новими технологіями на новому угорському обладнанні. Саме тут на базі цього підприємства створилася сімейна берегівська пивоварня, яка виробляє пиво «Джон Гашпар», зварене за традиційними технологіями та класичною рецептурою пивоваріння. Це справжній смак угорської України, незмінний еталон пивної насолоди. Пиво темне як закарпатська ніч, світле як український світанок, з кожним його ковтком — нові відтінки смаку. Темне пиво «Джон Гашпар» із надзвичайним смаком і ароматом стало улюбленим напитком жінок Закарпаття.
Пиво виготовлене у відповідності з легендарним «Законом про чистоту», прийнятим у Баварії в 1516 році, згідно з яким справжнє пиво складається тільки з трьох компонентів: ячмінного солоду, хмелю та води.
У пиві «Джон Гашпар» гармонійно поєднана вишуканість кращих сортів солоду і хмелю та екологічно-чиста, кришталева гірська вода із надр українських Карпат. Пиво – ё золотистий, ігристий та освіжаючий напій із характерним хмелевим ароматом і приємним гіркуватим смаком, який вгамовує спрагу та підвищує загальний тонус організму. Користується попитом у всіх любителів пива Закарпаття та України. На дегустації у Києві пиво «Джон Гашпар» одержало відмінну оцінку.
Сподіваємося, що справжні шанувальники чарівного напою гідно оцінять багатство традиційного смаку, який закарпатська пивоварня «Джон Гашпар» дбайливо відтворила у пропонованих сортах пива.

Адреса: м.Берегово, вул.Карпатська 1.
Тел./факс: +38 (03141) 2 30 46, +38 (03141) 2 26 54
E-mail: sales@bereg.net.ua
Web-site: http://zipzavod.com

shares