×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Карантин офіційно продовжений до 24 квітня

25 Березня 2020

Кабінет міністрів продовжив карантин, який повинен був закінчитися 3 квітня, ще на 21 день – до 24 квітня. Крім того, на сьогоднішньому засіданні Кабміну було прийнято рішення про введення режиму надзвичайної ситуації по всій території країни.

Постанова, ініційована міністром охорони здоров’я України Іллею Ємцем, передбачає, що заклади охорони здоров’я мають право здійснювати: обов’язкове медичне обстеження осіб, які мають симптоми COVID-19 або перебували в контакті з особами, яким встановлено діагноз COVID-19, якщо ці особи відмовляються від обстеження в добровільному порядку; обов’язкову госпіталізацію таких осіб; призначати карантин особам, яким встановлено діагноз COVID-19 і ухиляються від лікування в добровільному порядку.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль також зазначив, що постанова дозволяє продовжити ці заходи в разі потреби.

Як відомо, в рамках карантину, зокрема, закриті всі заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Також зупинено роботу метрополітенів в Києві, Харкові та Дніпрі, припинено міжміське і міжобласне автомобільне, залізничне і авіасполучення. В Україні станом на 25 березня лабораторно підтвердили 113 випадків коронавируса, з них 4 – летальні.

shares