×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Карантинні фотографії українських міст позмагаються в конкурсі

10 Квітня 2020

Національна туристична організація України оголосила фотоконкурс “Україна на карантині”, щоб зібрати колекцію світлин спорожнілих міст.

Про це повідомляється на сторінці організації в Facebook.

“Ми всі переживаємо дивовижний момент, який ще зовсім нещодавно не можна було собі навіть уявити, – зупинилося буквально все на Землі! Це не тільки страшно, але і страшно цікаво одночасно. Ніхто і ніколи раніше подібного не бачив. Для того, щоб у нас залишилися цікаві спогади, пропонуємо зібрати колекцію фотографій з раптом спустілими вулицями і площами, вокзалами та аеропортами, театрами, музеями, ресторанами і торговими центрами у ваших містах”, – йдеться в повідомленні.

Як зауважили в Національній туристичній організації України, щоб колекцію було збирати веселіше, проводитиметься голосування лайками за найкращі фотографії.

В результаті буде обрано п’ять авторів-переможців, кожен із яких отримає як приз сертифікат на посткарантинний туристичний вікенд у Києві, Львові, Одесі, Харкові чи Дніпрі з проживанням в 4-5-зірковому готелі, романтичною вечерею в ресторані й авторську екскурсію від найкращого гіда одного з цих міст.

Для участі в конкурсі “Україна на карантині” фотографії міст організатори пропонують викладати в коментарях, відмічаючи авторів.

shares