×
Галерея 3D тури Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Зимове Закарпаття 2021 | Winter Zakarpattia 2021

17 Січня 2022

В рамках спільного проекту Державного агентства розвитку туризму та Управління туризму та курортів Закарпатської облдержадміністрації, а також завдяки Програмі розвитку туризму та курортів Закарпатської області на 2021-2023 роки було організовано інформаційно-пізнавальний тур на зимову тематику місцями туристично-рекреаційної привабливості Закарпаття для представників туристичних компаній, блогерів та ЗМІ.

Тур тривав три дні, з 9 по 11 грудня, і охопив найкращі туристичні родзинки Закарпаття для зимового відпочинку. Серед учасників туру були представники з різних міст, зокрема з Києва, Одеси, тощо.

shares