×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок «Запоріжжя – місце щастя»

8 Травня 2018

  На каскаді «Райдуга» міста Запоріжжя 12 травня 2018 року планується проведення Запорізького туристичного фестивалю-ярмарку «Запоріжжя – місце щастя», який презентуватиме туристичні продукти  областей України, а саме: туристичні об’єкти, заклади культури, розміщення (готелі, бази відпочинку, пансіонати, санаторії, хостели) та харчування (кафе, ресторани), зелені садиби та пляжний туризм на узбережжі Азовського моря, перспективи розвитку пізнавального, екстремального і етнотуризму.

  До участі запрошуються туроператори та турагентства, готельєри і спеціалісти гостинності, представники баз відпочинку, пансіонатів, зелених садиб, професійні асоціації, а також представники засобів масової інформації. Для туроператорів, агентів, готельєрів та підприємців сфери гостинності за заявками на безоплатній основі надаються робочі місця, де можна бути обговорити умови праці, цінову політику в новому сезоні, укласти договори.

  У програмі фестивалю – презентація нових туристичних маршрутів, зустрічі з відомими мандрівниками, розважальні програми для дітей та дорослих, показові виступи представників екстремальних видів спорту, презентація туристичної літератури та багато іншого.

  Телефони для довідок: (061) 239-06-33, (096) 109-04-56 (Козирєва Катерина Володимирівна).

Заявка на участь у фестивалі-ярмарку

shares