×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Закарпатську долину нарцисів заборонять відвідувати у період цвітіння

27 Квітня 2020

У період масового цвітіння на Закарпатті через карантин закриють одну з найпопулярніших туристичних локацій – Долину нарцисів.

Про це інформується на сторінці Карпатського біосферного заповідника в Facebook.

«Адміністрація Карпатського біосферного заповідника повідомляє, що через продовження карантину відвідування природоохоронного науково-дослідного відділення «Долина нарцисів імені Василя Комендаря» у період масового цвітіння буде заборонено», – йдеться в дописі.

Втім, зазначається, якщо будуть ухвалені рішення Кабінету Міністрів України щодо послаблення карантину, це дасть можливість відкрити відвідування Долини нарцисів. Громадськість про це обіцяють повідомити додатково.

Долина нарцисів – це унікальний ботанічний об’єкт на території Хустського району, в якому охороняється один з останніх в Європі рівнинних осередків нарцису вузьколистого.

Фото: Василь Зелінський

shares