×
Галерея 3D тури Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Еногастрономічний фестиваль «Дорога вина та смаку Закарпаття»

21 Липня 2021

ГС «Дорога вина та смаку Закарпаття» та санаторій «Квітка полонини» запрошують всіх бажаючих на перший еногастрономічний фестиваль «Дорога вина та смаку Закарпаття»! Подія відбудеться 10 серпня о 16.00 у с. Солочин, санаторій “Квітка полонини”.

Якщо ви полюбляєте автентичне Закарпаття, крафтову продукцію та хорошу музику – тоді точно оціните цю подію на повну!

У програмі заявлено знайомство з туристично-рекреаційним потенціалом та культурно-історичною спадщиною рідного краю, дегустацію закарпатської крафтової продукції, дозвілля для дітей, кейтеринг, а також виступи дорослих та дитячих самодіяльних колективів. Хедлайнер заходу Аліна Паш!

На фестивалі можна буде ознайомитися з готельно-ресторанними комплексами, еко-курортами, термальними курортами, а також дізнатися щось цікаве про Закарпатський музей народної архітектури та побуту. Можна буде покуштувати чудового свіжого сиру з вином, познайомитися з продукцією Закарпатської равликової ферми, а також відвідати смачнючих десертів у кондитерській.

Звичайно ж, приїжджайте на разом з дітьми – на заході заявлено багато цікавих атракцій для вашої малечі, серед яких: майстер-класи, плавання в басейні, екскурсія до контактного зоопарку, катання на конях гуцульскої породи. А родзинкою фестивалю стануть виступи дорослих та дитячих самодіяльних колективів, а також Аліни Паш!

Приєднуйтесь до святкування та насолоджуйтесь атмосферою чарівного Закарпаття. Яскраві емоції та враження гарантовані!

Детальніше про подію можна дізнатися за посиланням: фестиваль “Дорога вина та смаку Закарпаття”.

shares