×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Еногастрономічний фестиваль «Дорога вина та смаку Закарпаття»!

11 Серпня 2021

10 серпня 2021 року у санаторії «Квітка полонини» відбувся перший еногастрономічний фестиваль «Дорога вина та смаку Закарпаття», що пройшов під патронатом Громадської спілки “Дорога вина та смаку Закарпаття”.

На цій події були також присутні представники Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА, зокрема, начальник Управління – Маріанна Готра.

Для довідки: «Дорога смаку та вина Закарпаття» – це туристичний маршрут по Закарпаттю, який об’єднує виробників локальних вин та традиційних харчових продуктів, що надають еногастрономічні туристичні послуги на власних локаціях, та суб’єктів туристичної діяльності регіону (заклади харчування, проживання, дозвілля і т.д.).

Офіційна частина фестивалю розпочалась з пресс-конференції, на якій представники локальних закарпатських виробників ознайомили учасників зі своєю продукцією. Про фестиваль та сам маршрут «Дороги вина та смаку Закарпаття» і можливості туристично-рекреаційного потенціалу області детальніше розповіла Олена Мотузенко, президент “Дороги вина та смаку України”. З вітальним словом, також, виступив й Анатолій Полосков, голова Закарпатської обласної державної адміністрації.

 

 

 

Після конференції учасників запросили безпосередньо на фестиваль для дегустації неймовірних закарпатських смаколиків. Кожен з представників локальних крафтових виробників мали свої ятки, де кожен бажаючий міг ознайомитися з тим, як «смакує автентичне Закарпаття». Покуштували разом зі всіма гостями чудового свіжого сиру з вином, познайомилися з продукцією Закарпатської равликової ферми, а також відвідали смачнючих десертів у кондитерській.

Також представниками Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА, Департаменту агропромислового розвитку Закарпатської ОДА, Департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА, Департаменту економічного та регіонального розвитку, торгівлі, залучення інвестицій, забезпечення виконання державних програм та контролю за їх виконанням Закарпатської ОДА було урочисто вручено репрезентам локальних крафтових виробництв і готельно-ресторанних комплексів, що внесли значний вклад в розвиток маршруту «Доріг вина та смаку Закарпаття» й туристично-рекреаційний, гастрономічний потенціал області почесні відзнаки – грамоти.

На фестивалі всі бажаючі ознайомились з туристично-рекреаційним потенціалом та культурно-історичною спадщиною рідного краю, скуштували закарпатської крафтової продукції, а також насолодилися виступами дорослих та дитячих самодіяльних колективів й хедлайнера заходу – Аліни Паш.

В загальному, подія пройшла надзвичайно весело та смачно: автентичне Закарпаття, крафтова продукція та хороша музика  – що ще треба для справжнього закарпатського свята?

 

shares