×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Еногастрономічний маршрут “Дороги вина та смаку Закарпаття”

19 Жовтня 2020

Сьогодні у готельному комплексі «Деренівська купіль», відбулась робоча зустріч у рамках презентації еногастрономічного маршруту «Дорога вина та смаку Закарпаття», ініціатором якої виступила Громадська спілка “Дорога вина та смаку Закарпаття”.

Робоча зустріч відбувалась у форматі «workshop».
У зазначеному заході взяли участь керівництво області: голова Закарпатської обласної ради – Михайло Рівіс, перший заступник голови облдержадміністрації – Олег Коцюба, заступниця голови облдержадміністрації –Ольга Травіна.

Серед присутніх, також, начальник управління туризму та курортів – Маріанна Готра, керівники агенцій регіонального розвитку Закарпаття – Михайло Данканич та Денис Ман, Галина Щука, туристичні оператори та фахівці з туризму.

З метою дотримання карантинних умов частина учасників конференції були підключені у режимі онлайн. Зокрема це: Олена Мотузенко, Національний експерт Проекту ГЗ з еногастрономічного туризму, Мар’яна Олеськів, голова Державного агентства з питань розвитку туризму України, Іван Ліптуга, Президент Національної туристичної організації України та інші.

Slider

Говорили про об’єднання зусиль всіх зацікавлених сторін для створення та просування комплексного регіонального туристичного продукту «Дорога вина та смаку Закарпаття».
Акцентували увагу, що створення туристичних маршрутів на базі гастрономічних туристичних локацій, сприятиме збільшенню туристичних потоків та розвитку внутрішнього туризму як Закарпаття, так і України в цілому.

Також, Михайлом Данканичом – директором комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради, було презентовано «Календар фестивалів Закарпаття», розроблений Управлінням туризму та курортів.

Для довідки: «Дорога смаку та вина Закарпаття» – це новоутворений туристичний маршрут по Закарпаттю, який об’єднує виробників локальних вин та традиційних харчових продуктів, що надають еногастрономічні туристичні послуги на власних локаціях, та суб’єктів туристичної діяльності регіону (заклади харчування, проживання, дозвілля і т.д.).
Наразі, це друга «Догога смаку та вина». Перша створена на «Басарабії» (Одещина).

Тур по новоутвореному маршруту «Дорога смаку та вина Закарпаття» проходить в межах проекту «Світ Карпатських Розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат» та триватиме з 19 по 22 жовтня.

shares