×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

25 Січня 2019

У зв’язку з проведенням 27-29 березня у м. Київ 25-ї ювілейної Міжнародної виставки  – UITT – «Україна – подорожі та туризм», запрошуємо суб’єктів туристичної діяльності Закарпатської області долучитися до спільної участі на загальнообласному стенді «Закарпаття туристичне».

Для того, щоб стати учасником виставки на загальнообласному стенді «Закарпаття туристичне» необхідно заповнити ЗАЯВКУ.
Заявки приймаються за електронною адресою: zak.oda.tour@gmail.com до 28 лютого 2019 року. 


ДОВІДКА

UITT – це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів,  туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.

Аналітика 24-ї виставки UITT’2018: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм»:

366 компаній-учасниць;

24 країни світу;

20 078 фахівців туристичної галузі відвідали виставку цього року (в порівнянні з показниками 2017 приріст на 4%);

36 міст і регіонів України були представлені на виставці.

В UITT’2018 прийняли участь 24 країни, серед яких компанії з Болгарії, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Італії, Іспанії, Китаю, Кіпру, Куби, Мальти, Мальдівської Республіки, Малайзії, Марокко, Словаччини, Словенії, США, Палестини, Туреччини, Тунісу, України та Шрі-Ланки.

В національній експозиції 2018 року взяло участь 36 міст і регіонів туристичної України.

shares