×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

До уваги суб’єктів бізнесу, які надають послуги з організації заходів!

13 Лютого 2020

Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації інформує про проведення публічної закупівлі:

Послуги з організації участі представників Закарпатської області у 21-й Міжнародній виставці “ТурЕКСПО” у рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму і гостинності

Послуги з організації участі представників Закарпатської області у Міжнародній туристичній виставці “TT Warsaw” (м. Варшава, Польща)

Послуги з організації участі представників Закарпатської області у 23-ій Міжнародній ярмарці туристичних послуг „Відпочинок 2020” (м. Мінськ, Білорусія)

Послуги з організації участі представників Закарпатської області у 26-ій Міжнародній виставці UITT: „Україна – подорожі та туризм”

Запрошуємо до участі у процедурі закупівлі

 

shares