×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

До уваги представників готельного бізнесу!

24 Травня 2021

Асоціація лідерів сталого розвитку(АЛСР) за підтримки Державного агентства розвитку туризму України ініціює семінари для презентації проєктів та рішень, що допоможуть готелям зменшити витрати ресурсів, знизити затрати та підвишити ефективність та якість послуг для клієнтів.

Перший семінар планується провести з двох тем: впровадження новітної технолгії Wi-Fi 6 для забезпечення високошвидкісного Інтернету в готелях та будівництво сонячних електростанцій, зокрема із частковим залученням проєктного фінансування.

До участі у семінарі запрошуються  організації готельного бізнесу, що планують у 2021-2022 роках модернізувати чи побудувати мережу Wi-Fi та власні сонячні електростанції.

Усім готелям, що будуть зацікавлені взяти участь у семінарі, прохання заповнити реєстраційну форму за адресою: https://forms.gle/B9n9JW7Y8BxUezd38

Дата та місце проведення семінару будуть повідомлені зареєстрованим учасникам додатково.

3 будь-яких питань звертайтесья за електронною адресою: vmatarykin@gmail.com

shares