×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Державним службовцям, представникам громадських, неурядових організацій, активістам, що працюють в галузі туризму

23 Березня 2020

В часи коли туристична галузь переживає одні з найважчих періодів, маємо час підготуватись і вчитись за допомогою доступних в часи карантину засобів!

За ініціативи Google Україна буде проведено серію тренінгів “Туристична екосистема цифрових інструментів”, під час яких учасники познайомляться із цифровими інструментами Google для налаштування оперативної взаємодії, колективного створення й редагування відкритих карт із нанесенням різних об’єктів, візуалізацією та аналізом ситуацій, які досліджуються громадою.

Із представленими заходами, організаційними питаннями, детальними програмами та анонсами можна ознайомитися на спеціально створеному онлайн ресурсі за посиланням https://bit.ly/2WzdGH9.

Перший онлайн тренінг відбудеться 26 березня 2020 року.

Початок роботи о 10:00.

Реєстрація для участі – за посиланням https://bit.ly/2xNjfHB

Навчання й супровід забезпечуватиме команда сертифікованих картографів і тренерів Google, які протягом тренінгу і практичного застосування отриманих цифрових компетенцій будуть надавати консультації, допомагати, супроводжувати кожного учасника з метою створення комфортних умов навчання й ситуації успіху!

Згодом очікуйте більше новин про співпрацю Державного агентства розвитку туризму і компанії Google Україна та на нові круті проекти!

shares