×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Дегустаційний підвал «Королівський»

23 Серпня 2020

смт Королево,  вул. Луначарського, буд.1
тел. моб.: + 38 050 37 27 520

Королівський винний підвал, який сягає довжини 700 метрів, розмістився під пам’яткою архітектури XIII століття – Замковою горою. Таке розташування сприяє збереженню стабільної та оптимальної для витримування вин температури – +11 – +14 градусів за Цельсієм. Цей довжелезний винний підвал може вмістити 1 мільйон 410 тисяч літрів вина!
Протягом дегустаційного сеансу відвідувачам пропонують скуштувати до 9 різних сортів вина від білого сухого до червоного солодкого і два види коньяку. Дегустація напоїв супроводжується розповідями про різновиди вин, сумісність чи несумісність їх з певними стравами.
«Український» і «Таврійський» кагори замовляють у Королевому священики навіть Почаївської лаври. На десерт подають п’ятизірковий коньяк торгової марки «Королівський замок» з ароматом кави й шоколаду. Цей ексклюзивний напій в оригінальному пакуванні є візитівкою “Закарпатського саду”, хоча почали виробляти його тільки два роки тому.

shares