×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Дегустаційна зала ОСГ «Бараново»

23 Серпня 2020

с. Іза, вул .Центральна, 259
тел.: + 38 (096) 281 39 16
e-mail: baranovoorg@ukr.net
web-site: https://baranovo.org

Селянське господарство «Бараново» не лише забезпечує закарпатців смачними й унікальними продуктами, а й максимально зберігає традиції закарпатського сироробства. Розвиває унікальне підприємство і туристичний потенціал нашого краю, адже для всіх охочих спробувати неповторні смаколики діє дегустаційна зала.
«Бараново» – це селянське господарство, де натуральне овече молоко у вправних руках перетворюється у неймовірно смачні сири, масло кефір. Широкий асортимент унікальних делікатесів можна покуштувати і придбати у самих господарів, від недавно– ще й у супермаркетах «Барва» в Мукачеві та ужгородському «Дасторі». Спробуйте і ви!

shares